• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тренувальний пістолет (симулятор бойових дій) типу Glock

Торги не відбулися

242 833.33 UAH без ПДВ
Номер: a5d4f3da0aba4caa8b1d50c56f437fd0
Внутрішній номер закупівлі: 29825958
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-010406-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області
Контактна особа: Андрій Ралко +380372591677 andrijralko3@gmail.com https://cv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 242 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 16:58 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 16:58 - 23.07.2026 00:00
Аукціон: з 23.07.2026 11:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴242 833.33 Тренувальний пістолет (симулятор бойових дій) типу Glock