• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного огляду та випробовувань (Метрологічні послуги для структурних підрозділів)

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-07-13-013227-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені у складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.

Завершена

7 578 750.00 UAH без ПДВ
Номер: 26b0277f69c6464c839727382975adef
Внутрішній номер закупівлі: 29825816
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-010267-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Мороз Юрій Володимирович 380342784302 MOROZ-YV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 578 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 16:50 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 16:50 - 23.07.2026 12:00
Аукціон: з 24.07.2026 13:01
Період кваліфікації: 23.07.2026 12:00 - 27.07.2026 13:35
Період завантаження договору: 02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 578 750.00 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Метрологічні послуги для структурних підрозділів)