• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Встановлення насосних агрегатів з влаштуванням фундаментів у районній котельні №6 АТ «Криворізька теплоцентраль», м. Кривий Ріг, вул.***, та виконання їх приєднання до існуючих теплових мереж

Торги не відбулися

100 078.00 UAH без ПДВ
Номер: 3109d3d61a5049c398e555839b2c5e9d
Внутрішній номер закупівлі: 29825722
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-010157-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Контактна особа: Анастасія Хмара +380564990176 khmara@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 100 078.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 16:44 - 30.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 16:44 - 02.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.08.2026 14:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 078.00 Встановлення насосних агрегатів з влаштуванням фундаментів у районній котельні №6 АТ «Криворізька теплоцентраль», м. Кривий Ріг, вул.***, та виконання їх приєднання до існуючих теплових мереж