-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапан електромагнітний блоку керування краном)
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-009986-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-07-10-011017-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Критерій оцінки – ціна 100%
Торги не відбулися
115 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
c7eaed701e43495d82fc73071d701145
Внутрішній номер закупівлі:
29825533
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-009986-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Семеренко Костянтин Володимирович 380442986469 SEMERENKO-KV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 16:37 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 16:37 - 23.07.2026 12:00
Аукціон:
з 24.07.2026 12:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴115 500.00 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапан електромагнітний блоку керування краном)