-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту автокрана КС-3-3575 на базі автомобіля КРАЗ-250 (1шт)
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-009957-a
Торги не відбулися
832 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
d86a3567f46d488798b544b72ecdb3bb
Внутрішній номер закупівлі:
29825505
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-009957-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Мигович +380312619861 vspz3@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
832 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 16:35 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 16:35 - 23.07.2026 09:00
Аукціон:
з 24.07.2026 15:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴832 600.00 Послуги з ремонту автокрана КС-3-3575 на базі автомобіля КРАЗ-250 (1шт)