-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Встановлення насосних агрегатів з влаштуванням фундаментів у районній котельні №4 АТ «Криворізька теплоцентраль», м. Кривий Ріг, мкрн. ***, та виконання їх приєднання до існуючих теплових мереж
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-009946-a
Торги не відбулися
166 849.00
UAH без ПДВ
Номер:
a733e09133a04bf598de01b7a80ef84c
Внутрішній номер закупівлі:
29825502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-009946-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анастасія Хмара +380564990176 khmara@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
166 849.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 16:35 - 30.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 16:35 - 02.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.08.2026 15:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴166 849.00 Встановлення насосних агрегатів з влаштуванням фундаментів у районній котельні №4 АТ «Криворізька теплоцентраль», м. Кривий Ріг, мкрн. ***, та виконання їх приєднання до існуючих теплових мереж