-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт господарського приміщення Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області» м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля 112
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-009802-a
Завершена
2 216 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
3fcf6f8f6d364e06b7eeafa1b54d8e08
Внутрішній номер закупівлі:
29825355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-009802-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734575
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ, будинок 112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трач Наталія Михайлівна 380980609120 kuc-nata@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 216 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 16:27 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 16:27 - 23.07.2026 17:00
Аукціон:
з 24.07.2026 13:22
Період кваліфікації:
23.07.2026 17:00 - 24.07.2026 09:29
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 216 666.67 Поточний ремонт господарського приміщення Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області» м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля 112