-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали для утеплення фасадів
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-009782-a
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Торги не відбулися
225 315.40
UAH без ПДВ
Номер:
1d5dce32973142de8387ff42cd94320e
Внутрішній номер закупівлі:
29825335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-009782-a
Замовник:
САНАТОРІЙ "ПРИКОРДОННИК- НЕМИРІВ" (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1487) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321630
-
Адреса:
81014, Україна, Львівська область, Немирів, Курортна, буд. 21
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дика Валентина Миколаївна 380673550321 vdyka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 315.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 16:26 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 16:26 - 23.07.2026 17:00
Аукціон:
з 24.07.2026 11:18
Період кваліфікації:
23.07.2026 17:00 - 07.08.2026 11:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 315.40 Конструкційні матеріали для утеплення фасадів