-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Встановлення насосних агрегатів з влаштуванням фундаментів у Котлотурбінному цеху АТ «Криворізька теплоцентраль», м. Кривий Ріг, вул.*** та виконання їх приєд-нання до існуючих теплових мереж
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-009438-a
Торги не відбулися
367 163.00
UAH без ПДВ
Номер:
1d999f493a284c85ae2a2270daf05c82
Внутрішній номер закупівлі:
29824998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-009438-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анастасія Хмара +380564990176 khmara@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
367 163.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 16:13 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 16:13 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
з 30.07.2026 13:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴367 163.00 Встановлення насосних агрегатів з влаштуванням фундаментів у Котлотурбінному цеху АТ «Криворізька теплоцентраль», м. Кривий Ріг, вул.*** та виконання їх приєд-нання до існуючих теплових мереж