-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-009101-a
Торги не відбулися
1 101 472.22
UAH без ПДВ
Номер:
48334e9caf354f5e8be9d05c86519cdb
Внутрішній номер закупівлі:
29824657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-009101-a
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Губар 380503661698 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 101 472.22 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 16:00 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 16:00 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 15:12
Період кваліфікації:
23.07.2026 00:00 - 28.07.2026 08:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 101 472.22 Мастильні матеріали