-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту автомобіля Toyota 4Runner
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-008865-a
Торги не відбулися
150 424.16
UAH без ПДВ
Номер:
b477bdc12864425faeb89bf862b637d9
Внутрішній номер закупівлі:
29824417
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-008865-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341316
-
Адреса:
50027, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Дудаєва Джохара, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ольга Матвєєва +380675607996 mo6311r@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
150 424.16 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 15:49 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 15:49 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 12:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 424.16 Послуги з ремонту автомобіля Toyota 4Runner