• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мембрана хірургічна нерезорбована з політетрафторетилену (PTFE) або еквівалент; Мішок для введення розчинів під тиском одноразовий або еквівалент

Торги не відбулися

13 200.00 UAH без ПДВ
Номер: 06e311ed6341428390dfd9115bb5aab3
Внутрішній номер закупівлі: 29824104
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-008543-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Кованжи Наталя Георгіївна +380974456262 010185dzo@gmail.com https://zhodkl.zt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 13 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 15:43 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 15:43 - 27.07.2026 09:00
Аукціон: з 28.07.2026 13:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 200.00 Мембрана хірургічна нерезорбована з політетрафторетилену (PTFE) або еквівалент; Мішок для введення розчинів під тиском одноразовий або еквівалент