• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реагенти сумісні з Аналізатором імунофлуоресцентним AF-100C, Anbio Biotechnology Limited

Завершена

730 670.00 UAH без ПДВ
Номер: d966ba871f2c44ebb8d5411991baeacc
Внутрішній номер закупівлі: 29823159
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-007616-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Омельчук Людмила Степанівна 380677684523,380987683228 pcenter_ekonomist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 730 670.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 15:08 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 15:08 - 23.07.2026 10:00
Аукціон: з 24.07.2026 15:44
Період кваліфікації: 23.07.2026 10:00 - 24.07.2026 12:34
Період завантаження договору: 30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴730 670.00 Реагенти сумісні з Аналізатором імунофлуоресцентним AF-100C, Anbio Biotechnology Limited