-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелів (муфти кабельні).
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-007050-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 12 днів назад
170 836.80
UAH без ПДВ
Номер:
fa7ad86a01c042f1b7d1cb6986129163
Внутрішній номер закупівлі:
29822590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-007050-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, Холодногірський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОТЛЯРА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
ПРОХОРЕНКО ОЛЕГ 380577243484 pz_nho@lotus.pz.uz.gov.ua http://www.pz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 836.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 14:42 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 14:42 - 07.08.2026 10:00
Аукціон:
з 10.08.2026 13:49
Період кваліфікації:
07.08.2026 10:00 - 19.08.2026 15:39
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 836.80 Лот 1 - Муфти для ізольованих кабелів