• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Консерви м'ясні (паштети печінкові)

Торги не відбулися

458 500.00 UAH без ПДВ
Номер: d703e5a7990d489794d31d4f57e60557
Внутрішній номер закупівлі: 29822195
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-006644-a   
Замовник: Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
Контактна особа: Лисиця Лариса Володимирівна 380679732313 loralissa79@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 458 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 14:25 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 14:25 - 23.07.2026 15:00
Аукціон: з 24.07.2026 11:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴458 500.00 Консерви м'ясні (паштети печінкові)