-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Джерело живлення
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-006275-a
Торги не відбулися
133 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
c9cec2ea2bf84d0998eabe177f2a6fdc
Внутрішній номер закупівлі:
29821827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-006275-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44165850
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Троценко Ольга 380979819968 trotsenko.olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
133 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 15:37 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 15:37 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 12:31
Період кваліфікації:
23.07.2026 00:00 - 30.07.2026 11:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴133 333.33 Джерело живлення