-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Консерви із птиці м’ясні шинкові стерилізовані
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-006198-a
Торги не відбулися
1 366 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
afa4bd33bc35441a8bea4edacd8418df
Внутрішній номер закупівлі:
29821757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-006198-a
Замовник:
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321736
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Лисиця Лариса Володимирівна 380679732313 loralissa79@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 366 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 14:05 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 14:05 - 23.07.2026 15:00
Аукціон:
з 24.07.2026 11:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 366 666.67 Консерви із птиці м’ясні шинкові стерилізовані