-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
3D сканер та ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-005428-a
Торги не відбулися
115 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
3c6e43f1cf524c0bbe6d8b8086d00038
Внутрішній номер закупівлі:
29820977
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-005428-a
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нороха Дмитро Петрович 380567965566 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 13:28 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 13:28 - 23.07.2026 09:00
Аукціон:
з 24.07.2026 11:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴115 750.00 3D сканер та ноутбуки