-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування систем та приладів охоронно-пожежної сигналізації будівлі «Київ-Ліски», код ДК 021-2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-005400-a
Детально щодо обсягів надання послуг зазначено в Додатку № 1 до тендерної документації.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 27 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 27 робочих днів
240 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d61314d2cb584fb68d03e8cc310a2a8a
Внутрішній номер закупівлі:
29820961
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-005400-a
Замовник:
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081373
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Томченко Любов Володимирівна 380634526909 oz8@liski.ua http://www.liski.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 13:21 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 13:21 - 24.07.2026 09:00
Аукціон:
27.07.2026 15:52 - 27.07.2026 16:27
Період кваліфікації:
з 27.07.2026 16:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 Послуги з технічного обслуговування систем та приладів охоронно-пожежної сигналізації будівлі «Київ-Ліски»