-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Відеокамери
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-005193-a
Завершена
180 833.33
UAH без ПДВ
Номер:
0b680bf956084851afcebec4f923ada7
Внутрішній номер закупівлі:
29820740
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-005193-a
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001510
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Фещенка-Чопівського,7
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ярослав Ящук +380412472152 yyavgz@ssu.gov.ua http://www.ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 13:05 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 13:05 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 11:43
Період кваліфікації:
23.07.2026 00:00 - 23.07.2026 15:42
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 833.33 Відеокамири