• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги збирання врожаю

Підпункт 6 пункту 13 Особливостей(згідно зі змінами від 01.07.2026 року): 6) відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації; Інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи: Русол Сергій Олександрович Україна, 422, Одеська обл., Болградський р-н, село Садове, вул.Соборна, будинок , квартира Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100

Завершена

253 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1a4a02f5ffa940da8b53ebbfb3929dc6
Внутрішній номер закупівлі: 29820551
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-004995-a   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "АРЦИЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ"
Контактна особа: Костянтин Пенков +380674823265 apal40@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 253 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги збирання врожаю пшениці
Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Кількість 104 гектар
Період постачання до 30.07.2026
Місце постачання 68421, Україна, Одеська область, Болградський район, Теплицька сільська територіальна громада На карті
Послуги збирання врожаю гороху
Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Кількість 11 гектар
Період постачання до 30.07.2026
Місце постачання 68421, Україна, Одеська область, Болградський район, Теплицька сільська територіальна громада На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ТЕРРА НОВА-Р"
Ціна пропозиції 253 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.07.2026 12:59
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 397388908f084e7990707d49578b058b
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-15-004995-a-a1
Постачальник: ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ТЕРРА НОВА-Р"
Номер договору: № 38
Сума договору: 253 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 210 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 14.07.2026 12:46
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s