• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

EC-ED0526-BAC Шафа АВР керування 5ма незалежними вводами

Завершена

761 956.36 UAH з ПДВ
Номер: ae185c9e8588428ab1c83bfa89c88064
Внутрішній номер закупівлі: 29820231
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-004679-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Нестерук +380665332093 transenergo.tendre@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 761 956.36 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
761 956,36
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 20.11.2026
Місце постачання 51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, Центральна, 21А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТІН СИСТЕМС"
Ціна пропозиції 761 956.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.07.2026 12:33
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 02e3e513171845149fa047a163b700bd
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-15-004679-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТІН СИСТЕМС"
Номер договору: 05-07-2026
Сума договору: 761 956.36 UAH з ПДВ
Сума договору: 634 963.63 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 14.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір_шафа_наг потреб.pdf