• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 44810000-1 — Фарби (Фарба, Розчинник або еквівалент)

Завершена

13 936.22 UAH без ПДВ
Номер: 3b13fbb313e045cd906f3b66400958ea
Внутрішній номер закупівлі: 29819589
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-004036-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
Контактна особа: Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 13 936.22 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 11:56 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 11:56 - 23.07.2026 09:00
Аукціон: 24.07.2026 15:03 - 24.07.2026 15:38
Період кваліфікації: 24.07.2026 15:38 - 28.07.2026 09:05
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 936.22 ДК 021:2015: 44810000-1 — Фарби (Фарба, Розчинник або еквівалент)