-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи Послуги з встановлення насосної станції (гідрофора) на об’єкті Південного ТУОМ
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-003798-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Торги не відбулися
80 425.00
UAH без ПДВ
Номер:
0bf7eb3070f147b49be4b78ae766933c
Внутрішній номер закупівлі:
29819352
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-003798-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Малюта Марія Василівна 30933678202 Maliuta.MV@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
80 425.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 11:45 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 11:45 - 27.07.2026 11:00
Аукціон:
з 28.07.2026 13:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 425.00 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи Послуги з встановлення насосної станції (гідрофора) на об’єкті Південного ТУОМ