-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення організованих груп пасажирів.
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-002692-a
Торги не відбулися
208 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
b4101742b9cc4b8ca06e43dd0b3cac7c
Внутрішній номер закупівлі:
29818252
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-002692-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014134
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, пр.Незалежності, будинок 47
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Левченко +380669464904 bux_dbri@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
208 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 11:02 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 11:02 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 11:54
Період кваліфікації:
23.07.2026 00:00 - 27.07.2026 10:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 333.33 Послуги з перевезення організованих груп пасажирів.