-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Основні неорганічні хімічні речовини для лабораторних аналізів
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-002064-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою
Завершена
513 508.00
UAH без ПДВ
Номер:
027d44ffb1a64d58a4483d593ca80e8f
Внутрішній номер закупівлі:
29817636
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-002064-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бугайова Лада 380472635830 zakvodkanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
513 508.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 10:50 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 10:50 - 23.07.2026 11:00
Аукціон:
з 24.07.2026 14:11
Період кваліфікації:
23.07.2026 11:00 - 29.07.2026 18:09
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴513 508.00 Основні неорганічні хімічні речовини для лабораторних аналізів