-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт мереж холодного та гарячого водопостачання житлового будинку № 72 на вулиці Ірпінській в Святошинському районі м. Києва
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-001822-a
Завершена
451 625.83
UAH без ПДВ
Номер:
d534d4b291ee44709b2ec695be2d4824
Внутрішній номер закупівлі:
29817359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-001822-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
451 625.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 10:24 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 10:24 - 23.07.2026 18:00
Аукціон:
з 24.07.2026 13:59
Період кваліфікації:
23.07.2026 18:00 - 28.07.2026 12:58
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴451 625.83 Поточний ремонт мереж холодного та гарячого водопостачання житлового будинку № 72 на вулиці Ірпінській в Святошинському районі м. Києва