• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картриджі для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.

Завершена

270 413.67 UAH без ПДВ
Номер: 27ef26bed90048848d0a955a1a4143d3
Внутрішній номер закупівлі: 29817295
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-001749-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Іванченко Оксана 380459658750 o.ivanchenko@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 270 413.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 10:40 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 10:40 - 23.07.2026 00:00
Аукціон: з 23.07.2026 13:55
Період кваліфікації: 23.07.2026 00:00 - 27.07.2026 09:31
Період завантаження договору: 02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴270 413.67 Картриджі для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"