• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обладнання системи відеоспостереження з монтажем

Завершена

1 058 175.00 UAH без ПДВ
Номер: fe78713906b54edbb781f95ff2fff906
Внутрішній номер закупівлі: 29817068
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-001518-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 058 175.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 10:09 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 10:09 - 23.07.2026 10:00
Аукціон: з 24.07.2026 15:49
Період кваліфікації: 23.07.2026 10:00 - 29.07.2026 17:55
Період завантаження договору: 04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 058 175.00 Обладнання системи відеоспостереження з монтажем