-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обов’язкового технічного контролю транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-001312-a
Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору
Завершена
4 585.00
UAH без ПДВ
Номер:
6ce4039d14634d97a4252fc7a4462f72
Внутрішній номер закупівлі:
29816873
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-001312-a
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 585.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 09:58 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 09:58 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 14:11
Період кваліфікації:
23.07.2026 00:00 - 27.07.2026 09:12
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 585.00 Послуги з обов’язкового технічного контролю транспортних засобів