• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Алюхолст

323 ВО

Завершена

80 469.33 UAH без ПДВ
Номер: 5e5cc5b09a8f43d6ac53527d8f6829b5
Внутрішній номер закупівлі: 29816450
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-000901-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Контактна особа: Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 80 469.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 09:35 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 09:35 - 24.07.2026 08:30
Аукціон: 27.07.2026 13:29 - 27.07.2026 13:52
Період кваліфікації: 27.07.2026 13:52 - 30.07.2026 09:53
Період завантаження договору: 05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 469.33 Алюхолст