-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Швидкісна інфузійна помпа
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-012400-a
НК 031:2024: A0303 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ, ЗБОРУ Й ЗАГОТІВЛІ. СИСТЕМИ ШВИДКОЇ ІНФУЗІЇ (ВИСОКИЙ ПОТІК)
Завершена
2 768 100.93
UAH без ПДВ
Номер:
97d258864adb41488c299479e6ae30db
Внутрішній номер закупівлі:
29815326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-012400-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 3" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774438
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, будинок 26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Книжник +380973007330 tenders-dmkl3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 768 100.93 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 21:38 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 21:38 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 11:18
Період кваліфікації:
22.07.2026 00:00 - 23.07.2026 16:37
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 768 100.93 Швидкісна інфузійна помпа