-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лісокультурні послуги (догляд за лісовими культурами Білоцерківське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-011505-a
Торги не відбулися
393 502.50
UAH без ПДВ
Номер:
09931beee31b4ad689b521c71d9199f1
Внутрішній номер закупівлі:
29814368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-011505-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Тетяна Сергіївна 380976858960 t.kostiuk10@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
393 502.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 17:08 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 17:08 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 13:44
Період кваліфікації:
22.07.2026 00:00 - 28.07.2026 16:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴393 502.50 Догляд за лісовими культурами Білоцерківське надлісництво