-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Елементи електричних схем (ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-011476-a
Торги не відбулися
10 107.20
UAH без ПДВ
Номер:
b00f0488c7b1423a905a828957e36197
Внутрішній номер закупівлі:
29814340
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-011476-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362755
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зубенка Владислава будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Максим Шведов +380958008577 shvedov.m34@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 107.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 17:05 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 17:05 - 22.07.2026 09:00
Аукціон:
з 23.07.2026 15:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 107.20 Елементи електричних схем (ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем)