-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-011111-a
Торги не відбулися
1 010 871.00
UAH без ПДВ
Номер:
a04a445a33c34104a871824ba5b86b8f
Внутрішній номер закупівлі:
29813974
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-011111-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. НЕБОЖИНСЬКОГО НАЗАРА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярослав Федуна +38968053535 yaroslavyaruyyy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 010 871.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 16:53 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 16:53 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 15:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 010 871.00 Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34