-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з експертного обстеження кранів
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-010606-a
Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору
Завершена
6 366.00
UAH без ПДВ
Номер:
70a8a2e17248464c81366464eb5b3a61
Внутрішній номер закупівлі:
29813483
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-010606-a
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 366.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 16:20 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 16:20 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 11:48
Період кваліфікації:
22.07.2026 00:00 - 27.07.2026 08:58
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 366.00 Послуги з експертного обстеження кранів