-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2023: 33586 – Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта; НК 031:2024: Z12030202 - МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА (Монітор пацієнта або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-009920-a
Завершена
164 842.36
UAH без ПДВ
Номер:
aa4ba40397b94e428d3963f02934a14e
Внутрішній номер закупівлі:
29812809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-009920-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська міська лікарня №3" Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14242161
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, пр.Грушевського Михайла будинок 170
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Скрипка +380462951994 irina-rodinchenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
164 842.36 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 15:53 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 15:53 - 22.07.2026 09:00
Аукціон:
з 23.07.2026 11:12
Період кваліфікації:
22.07.2026 09:00 - 27.07.2026 12:19
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴164 842.36 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2023: 33586 – Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта; НК 031:2024: Z12030202 - МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА (Монітор пацієнта або еквівалент))