-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-009721-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-07-10-011065-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені у складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
Торги не відбулися
1 891 817.00
UAH без ПДВ
Номер:
091dc90e3d894e298efcfa418565c1e1
Внутрішній номер закупівлі:
29812611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-009721-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мороз Юрій Володимирович 380342784302 MOROZ-YV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 891 817.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 15:45 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 15:45 - 22.07.2026 12:00
Аукціон:
з 23.07.2026 12:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 891 817.00 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)