-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44610000-9: Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-009452-a
Завершена
142 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
d35c77b5e4814e7ca049d66199a6f1a0
Внутрішній номер закупівлі:
29812360
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-009452-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Давидов +380612711406 davydov.s@vodokanal.zp.ua http://vodokanal.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
142 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 15:35 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 15:35 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
22.07.2026 14:33 - 22.07.2026 15:02
Період кваліфікації:
22.07.2026 15:02 - 24.07.2026 15:55
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴142 200.00 44610000-9: Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску