-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали, код ДК 021:2015 – 44111000-1
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-009153-a
Завершена
400 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7c67587475984d538530e8cb7a5ac7ec
Внутрішній номер закупівлі:
29812051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-009153-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31793056
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бельдій Олена Василівна 380562310393 sz@cek.dp.ua http://cek.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 15:25 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 15:25 - 22.07.2026 15:00
Аукціон:
з 23.07.2026 15:05
Період кваліфікації:
22.07.2026 15:00 - 28.07.2026 17:20
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Будівельні матеріали, код ДК 021:2015 – 44111000-1