-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44530000-4 Кріпильні деталі (Заклепки)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-008816-a
Торги не відбулися
519.20
UAH без ПДВ
Номер:
3bc776bc3204489ab90f281c5d94f6ec
Внутрішній номер закупівлі:
29811747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-008816-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357671
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 55 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир Гавриш +380674600157 volodymyrgavrysh1987@gmail.com http://new.teplo.cn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
519.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 15:13 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 15:13 - 22.07.2026 08:00
Аукціон:
з 23.07.2026 14:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴519.20 Заклепки