-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
дизельне паливо за кодом ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (ДК 021:2015:09134200-9 – Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-008824-a
Торги не відбулися
314 083.33
UAH без ПДВ
Номер:
12243249d04a4f8fb170314fd22d07f3
Внутрішній номер закупівлі:
29811733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-008824-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МОНТАЖНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ПІДРОЗДІЛ" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33387623
-
Адреса:
65110, Україна, Одеська область, Одеса, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ РОЗКИДАЙЛІВСЬКА, будинок 67А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Макарська Юлія Миколаївна 380487722706 j.makarskaya80@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
314 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 15:13 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 15:13 - 22.07.2026 16:00
Аукціон:
з 23.07.2026 13:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴314 083.33 дизельне паливо за кодом ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (ДК 021:2015:09134200-9 – Дизельне паливо)