-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крани кульові сталеві фланцеві Ballomax з редукторами та фланцями для води або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-008790-a
Завершена
8 999 766.23
UAH без ПДВ
Номер:
e317a233b2a148339b1878b972de299e
Внутрішній номер закупівлі:
29811714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-008790-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13711949
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коротенко Роман Олегович 380503164749 yobrovteplo@ukr.net http://brovteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 999 766.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 15:12 - 23.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 15:12 - 26.07.2026 16:00
Аукціон:
з 27.07.2026 15:17
Період кваліфікації:
26.07.2026 16:00 - 27.07.2026 12:32
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 999 766.23 Крани кульові сталеві фланцеві Ballomax з редукторами та фланцями для води або еквівалент