• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Персональні комп’ютери (Ноутбуки)

Персональні комп’ютери (Ноутбуки)

Завершена

416 662.50 UAH без ПДВ
Номер: 87d6e8fbdef1448aa5d7110f27a3a07e
Внутрішній номер закупівлі: 29811181
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-008250-a   
Замовник: Київська міська рада
Контактна особа: Стрельнікова Надія +380442027017 ddso@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 416 662.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 14:56 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 14:56 - 22.07.2026 00:00
Аукціон: з 22.07.2026 12:42
Період кваліфікації: 22.07.2026 00:00 - 24.07.2026 11:23
Період завантаження договору: 30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴416 662.50 Персональні комп’ютери (Ноутбуки)