• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Замки камерного типу прохідні

Завершена

80 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3678203cd0b44c2d9052ad79defb653e
Внутрішній номер закупівлі: 29810809
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-007888-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
Контактна особа: Ілона Кривуля +380512531954 vasilina9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 80 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Замок камерного типу прохідний (правосторонній)
Код ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петлі
Кількість 23 штука
Період постачання до 31.07.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Замок камерного типу прохідний (лівосторонній)
Код ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петлі
Кількість 7 штука
Період постачання до 31.07.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЛІЯ "БІЛОЦЕРКІВСЬКА (№35)" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (№4)"
Ціна пропозиції 80 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.07.2026 14:42
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6a688344156344a2bb1214579406600d
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-14-007888-a-a1
Постачальник: ФІЛІЯ "БІЛОЦЕРКІВСЬКА (№35)" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (№4)"
Номер договору: 681
Сума договору: 79 998.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 66 665.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 10.07.2026 14:40
Статус:
Підписаний
PDF
Договір № 681 від 10.07.2026.PDF
PDF
Додаткова угода № 1 від 13.07.2026.PDF
p7s
sign.p7s