• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Піноутворювач загального призначення для гасіння пожеж

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 18 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 18 днів назад

1 620 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 920273951e274cd9ba086cd87222af0f
Внутрішній номер закупівлі: 29810719
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-007791-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Тищенко Олександра 380663349711 Oleksandra.Tyshchenko@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 620 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 14:38 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 14:38 - 27.07.2026 12:00
Аукціон: 28.07.2026 13:41 - 28.07.2026 14:04
Період кваліфікації: 28.07.2026 14:04 - 13.08.2026 14:51
Період завантаження договору: 19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 620 000.00 Піноутворювач загального призначення для гасіння пожеж