-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з вимірювання параметрів високовольтної частини НДЕТУ ЕМ-01-2019))
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-007073-a
Торги не відбулися
98 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
2e92baaa28ad48689004f3d1ebf8a1d6
Внутрішній номер закупівлі:
29810012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-007073-a
Замовник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даниленко Олексій Олександрович 380995435366 Danylenko@ukrcsm.com http://www.ukrcsm.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
98 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 14:13 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 14:13 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 11:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴98 750.00 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з вимірювання параметрів високовольтної частини НДЕТУ ЕМ-01-2019)