-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заземлювач ЗОН-110 та вимикачі
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-006929-a
Завершена
122 796.93
UAH без ПДВ
Номер:
a8eb6261f5de49459ed682d3264ed6de
Внутрішній номер закупівлі:
29809861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-006929-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
122 796.93 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 14:07 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 14:07 - 22.07.2026 10:00
Аукціон:
з 23.07.2026 14:18
Період кваліфікації:
22.07.2026 10:00 - 27.07.2026 17:46
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴122 796.93 Заземлювач ЗОН-110 та вимикачі