-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дитячого майданчика в селищі Калинівка Броварського району Київської області (між спорудами стадіону та школи). Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-006594-a
Завершена
6 241 322.00
UAH без ПДВ
Номер:
088b5290b1c94472b2c50683f7df6014
Внутрішній номер закупівлі:
29809526
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-006594-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський район, селище Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Мельниченко +380673183439 kalynivskaotg_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 241 322.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 13:52 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 13:52 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 15:30
Період кваліфікації:
29.07.2026 00:00 - 31.07.2026 21:48
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 241 322.00 Капітальний ремонт дитячого майданчика в селищі Калинівка Броварського району Київської області (між спорудами стадіону та школи). Коригування