-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісні меблі (Івано-Франківська область)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-005092-a
Закупівля проводиться згідно з постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Завершена
43 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
4659427f7ebc4176a69d7c1171f7c176
Внутрішній номер закупівлі:
29808030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-005092-a
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Морозова Олена Степанівна 380953756421 zakup221@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
43 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 12:26 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 12:26 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 11:40
Період кваліфікації:
22.07.2026 00:00 - 22.07.2026 10:42
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴43 500.00 Офісні меблі (Івано-Франківська область)